Convoyer Parts

Modular Belts

Chains

آیا مایل به بازدید و کارشناسی از خطوط تولید خود هستید؟

درخواست بازدید

آشنایی با مشتریان ما

این نوع از تسمه های نقاله از ضخامت 0/6 میلی متر تا 10 میلی متر در صنایع مختلف از قبیل : مواد غذایی ، شوینده – دارویی و ... مورد مصرف می باشند.

از پرمصرف ترین انواع PVC می توان به PVC پشت نخ دار ، مشبک و آج دار(گریپ) اشاره کرد جنس این نوع تسمه سازگار با مواد غذایی بیشتر در دو رنگ سبز و سفید و گاهاً مشکی تولید می شود .بسته به ضخامت و شکل آج این نوع تسمه ، برای حمل مواد سنگین ، سبک و با تحمل حرارت های مختلف به کارگرفته می شود معمولابرای حمل مواد در سطوح شیب دار از دیواره هایی از جنس PVC که به پله معروف می باشند. جهت جلوگیری از ریزش مواد استفاده می شود ، فاصله و عرض پله ها نیز بستگی به نوع محصول و موادی دارد که روی تسمه حمل می شوند . همچنین این تسمه ها قابلیت نصب پروفیل یا راهنما در قسمت زیر تسمه برای ثبات و حرکت مستقیم بلت روی کانوایر و همچنین قابلیت اتصال دیواره یا راهنماهای کرکره ای و جدا کننده های مختلف بر روی خود را دارا می باشند.

تسمه های پی وی سی (PVC) و همچنین پلی آرتان(PU) به طرق مختلف مداربسته (حلقه ) می شوند که از پرکاربردترین آن ها میتوان به آپارات فینگر(زیگزاگ) ،OVERLAB (آورلب) ، چنگ (اتصال به وسیله یک پین فلزی)اشاره کرد.

محصولات قابل ارائه مطابق استانداردهای جهانی

درباره ما

همانطور که  میدانیم ماشین آلات خطوط تولید مورد مصرف در صنایع بزرگ غذایی ، شوینده و دارویی و ...  در ایران ، ساخت کمپانی های اروپایی بوده و هزینه هایی که بابت تعویض و خرید تجهیزات کانوایرها خصوصآ تسمه و زنجیرهای نقاله از طرف این شرکتها به مشتریان تحمیل می گردد بسیار بالا و سرسام آور بوده.
ما توانسته ایم با ارتباط قوی و موثر با سازندگان در اروپا و سایر تولید کنندگان معتبر دنیا و حذف بسیاری از هزینه ها، این محصولات (تسمه و زنجیرهای نقاله ) را  با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار اهالی پرتلاش و زحمتکش صنعت ایران قرار دهیم.