Convoyer Parts

Modular Belts

Chains

آیا مایل به بازدید و کارشناسی از خطوط تولید خود هستید؟

درخواست بازدید

آشنایی با مشتریان ما

زنجیر های نقاله (CHAINS) بر پایه مواد پلاستیکی و یا فلزی (عمدتاً استیل) تولید می شوندهمچنین به ریل کانوایر هم معروف می باشند. ریل کانوایرها با عرض ها ، شکل ها ، مشخصات فنی و کاربردهای متفاوتی تولید می شوند و بسته به تکنولوژی ساخت آنها قابلیت حرکت به صورت مستقیم و چرخشی را دارا می باشند.

هر تکه (پارت - لینک) به وسیله یک پین فلزی به لینک بعدی متصل و طول های مختلفی را می سازد که معمولا عرض های استاندارد ، ثابت و تعریف شده ای دارند که قابل تغییر نیست . نوع استیل زنجیرهای نقاله معمولا ضد زنگ بوده و از نوع 202(بگیر) ، 304(نگیر) و 316 (نگیر)  ساخته میشود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

محصولات قابل ارائه مطابق استانداردهای جهانی

درباره ما

همانطور که  میدانیم ماشین آلات خطوط تولید مورد مصرف در صنایع بزرگ غذایی ، شوینده و دارویی و ...  در ایران ، ساخت کمپانی های اروپایی بوده و هزینه هایی که بابت تعویض و خرید تجهیزات کانوایرها خصوصآ تسمه و زنجیرهای نقاله از طرف این شرکتها به مشتریان تحمیل می گردد بسیار بالا و سرسام آور بوده.
ما توانسته ایم با ارتباط قوی و موثر با سازندگان در اروپا و سایر تولید کنندگان معتبر دنیا و حذف بسیاری از هزینه ها، این محصولات (تسمه و زنجیرهای نقاله ) را  با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار اهالی پرتلاش و زحمتکش صنعت ایران قرار دهیم.