Convoyer Parts

Modular Belts

Chains

آیا مایل به بازدید و کارشناسی از خطوط تولید خود هستید؟

درخواست بازدید

آشنایی با مشتریان ما

می توان تسمه های مدولار را نسل جدید تسمه های نقاله دانست . این تسمه ها از تعداد زیادی تکه (لینک) های به هم پیوسته با عرض های مختلف که توسط یک پین در هر ردیف به هم متصل شده اند ، بدنه تسمه را تشکیل می دهند .

نقطه قوت این نوع تسمه نقاله را می توان قابلیت ساخت عرض و طول های مختلف تسمه با تکه های پازل مانند آن دانست .در صورت فرسایش و یا خرابی در هر قسمت از این تسمه ، نیاز به تعویض و یا تعمیر کل تسمه نمی باشد . چرا که تنها با جداکردن ،تعویض و یا جابه جایی همان لینک می توان این مشکل را مرتفع ساخت . به دلیل پرکاربرد بودن مدولارها در صنایع مختلف این نوع بلت با شکل ها ، اندازه ها و مشخصات فنی بسیار متنوع تولید می شود . پله های جداکننده ، راهنماها و پروفیل های مختلف نیز بنا به نوع کاربرد بر روی مدولارها تعبیه می شود.در کانوایرهایی که محصولات را در سطوح شیب دار جا به جا می کنند از تسمه مدولار رابردار (ترمز دار) جهت انتقال محصولات استفاده می شود .لایه رابر جهت ایجاد اصطکاک بیشتر و جلوگیری از سقوط و سرخوردن محصولات توسط تولید کننده به روی مدولار تزریق می شود . لازم به ذکراست که مدولارها هم به صورت حرکت مستقیم و هم به صورت چرخشی اسپیرال تولید می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

 

محصولات قابل ارائه مطابق استانداردهای جهانی

درباره ما

همانطور که  میدانیم ماشین آلات خطوط تولید مورد مصرف در صنایع بزرگ غذایی ، شوینده و دارویی و ...  در ایران ، ساخت کمپانی های اروپایی بوده و هزینه هایی که بابت تعویض و خرید تجهیزات کانوایرها خصوصآ تسمه و زنجیرهای نقاله از طرف این شرکتها به مشتریان تحمیل می گردد بسیار بالا و سرسام آور بوده.
ما توانسته ایم با ارتباط قوی و موثر با سازندگان در اروپا و سایر تولید کنندگان معتبر دنیا و حذف بسیاری از هزینه ها، این محصولات (تسمه و زنجیرهای نقاله ) را  با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار اهالی پرتلاش و زحمتکش صنعت ایران قرار دهیم.